Bezpečnostní Školení

Díky mnohaletým zkušenostem s přípravou a realizací bezpečnostních školení jsme schopní pokrýt vzdělávací potřeby v oblasti kybernetické bezpečnosti u organizací téměř jakéhokoli zaměření či velikosti.

Strategie vzdělávání a zajištění bezpečnostního povědomí

Našim klientům pomáháme v oblasti bezpečnostního vzdělávání již při návrhu a vytváření vzdělávací strategie. Na základě analýzy vzdělávacích potřeb cílových skupin zaměstnanců jsme schopní zajistit, že pro všechny typy rolí budou vytvořeny vzdělávací obsahy vhodného typu, ať už půjde o kurzy zvyšování bezpečnostního povědomí určené všem zaměstnancům organizace nebo úzce zaměřená bezpečnostní školení pro vybrané skupiny zaměstnanců se specifickými vzdělávacími potřebami.

Zakázková školení

Naše mnohaleté zkušenosti s řešením bezpečnostních incidentů a bezpečnostním testováním nám umožňují tvořit prakticky orientovaná školení s obsahem, který reflektuje reálné bezpečnostní hrozby jimž na každodenní bázi čelí moderní organizace. Ať už potřebujete vytvořit školení pro všechny zaměstnance s cílem zvýšení obecného bezpečnostního povědomí v organizaci, zajistit kurz zaměřený na bezpečnost aplikací pro vaše softwarové vývojáře nebo realizovat praktické expertní školení pro analytiky vašeho bezpečnostního týmu zaměřené na vybrané aspekty threat huntingu a analýzy malware, neváhejte nás kontaktovat - rádi vám pomůžeme.

Certifikační školení CompTIA

Jsme autorizovaným školicím partnerem organizace CompTIA a našim klientům jsme tak schopní nabídnout také libovolný bezpečnostní kurz z jejího portfolia, oficiální materiály na přípravu k certifikačním zkouškám i vouchery na zkoušky samotné.


Aktuálně vypsané kurzy

Naši nabídku aktuálně vypsaných školení a jejich termínů najdete v následující tabulce.

Kurz Termín konání Cena
Večerní kurz CompTIA Security+ pro středoškolské učitele Září - Listopad 2022 2500 Kč Detaily a registrace